img

FESPA Global Print Expo 2023, Münih'te düzenlenecek


Avrupa ve dünyanın en büyük baskı sektörü buluşması FESPA Global Print Expo 2023 için geri sayım başladı. 23-26 Mayıs tarihleri arasında Almanya’nın Münih kentinde endüstriyel reklam fuarı European Sign Expo’yu da kapsayan FESPA Global Print Expo’ya Türkiye’den şirketler çıkarma yapacak. Türkiye’den baskı, endüstriyel reklam ekipmanları ve malzemeleri üreten 20’den fazla şirket iki etkinlikte ihracatlarını artırma fırsatı bulacak.  

FESPA Global Print Expo, 'Yeni Perspektifler' sloganıyla matbaacıları ve endüstriyel reklamcıları büyüme fırsatı yakalamaya davet ediyor. FESPA Global Print Expo ve European Sign Expo 2023’te 330'dan fazla katılımcı, ziyaretçilere dijital, serigrafi, tekstil baskısı ve endüstriyel reklam uygulamaları için ürün yeniliklerini sunacak. 

Tüm dünyadan katılımcıların yer alacağı fuara, bu yıl Türkiye’den katılımcılar da yoğun ilgi gösterdi. Türkiye’den baskı ve endüstriyel reklam ekipmanları ve malzemeleri üreten Amiral Alüminyum, Bilsan Bayrak, Canapa Kağıt, Çağdaş Kağıt, Ese Reklam, Ledu, Litek, Lustre, Ores Display, Plastfit, Remifol, Seçil Bayrak, Smile Sign, Soletex, Som A.Ş., Şirin Reklam, Teknika Teknik Tekstil, Textilbox, Toyopan, Trujet ve Ues Makina çözümlerini sergileyecek.

FESPA, FESPA Global Print Expo ile birlikte yürütülecek yepyeni bir Kişiselleştirme Deneyimi başlatıyor. Fuarın merkezinde yer alan bu bağımsız etkinlik, tüm FESPA Global Print Expo ve European Sign Expo ziyaretçilerine açık bir sergi alanı etrafında toplanacak ve kişiselleştirme için ürün ve çözümlerden oluşan deneyimsel bir vitrin sunacak. Kişiselleştirme Deneyimi konferansı, 50'den fazla uzman konuşmacının yer alacağı, kişiselleştirilmiş sadakat pazarlaması, spor giyim ve moda özelleştirme, ısmarlama iç mekanlar ve kişiselleştirilmiş paketlemeye adanmış bireysel içerik akışlarını içeriyor. 

Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.