Home Dijital Gazete Mezbahaneler kesime hazırlandı

Mezbahaneler kesime hazırlandı

by uretimvetuketim

AFYONKARAHİSAR – 08.07.2022 – HİBYA – Kurban Bayramı öncesi kesim yerlerinde temizlik ve dezenfekte çalışmaları yapıldı. Afyonkarahisar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri farklı noktalardaki kurban kesim yerlerini vatandaşlarımızın kullanımına uygun hale getirdi.

Belediye, Kurban Bayramı nedeniyle belirlenen kesim yerlerinin hijyenini sağlamak amacıyla ilaçlı suyla temizlik çalışması yapıp, dezenfekte etti. Temizlik İşleri Müdürlüğü, bayram nedeniyle hummalı şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Temizlik konusunda gündüz ve gece vardiyasıyla çalışmalarını yürüten ekipler, belirlenen kurban kesim alanlarında sabunlu suyla yıkama yaptı, menfezleri temizledi. Kesim yerlerinde daha steril bir ortamda kurban kesimi yapılmasını sağlamak için yapılan çalışmalarda detaylı yıkama ve dezenfekte çalışması gerçekleştirildi.

Temizlik İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada, bayram boyunca sahada olacaklarını, kesim alanlarının da bayram boyunca düzenli olarak temizlenmeye devam edileceği bildirildi.

You may also like

Leave a Comment